حریم خصوصی شما

از اینکه از وبسایت ژومیو بازدید می نمایید، باعث افتخار و خرسندی ماست. 

حفظ حریم خصوصی شما برای ژومیو مهم است و در این صفحه ما در مورد روش های جمع آوری، استفاده، پردازش، انتقال و ذخیره سازی اطلاعات شما آگاهی های لازم را داده ایم. گفتنی است که استفاده شما از وبسایت ژومیو به منزله موافقت شما با سیاست حریم خصوصی این وبسایت می باشد.

اطلاعات مشتریان وبسایت ژومیو

در سرورهای ژومیو ۲ گونه اطلاعات ذخیره میگردند. بعضی از این اطلاعات به صورت داوطلبانه و از طریق تکمیل فرم های موجود در این وبسایت توسط مشتری به ژومیو ارائه می گردد. درحالیکه سایر داده ها به صورت خودکار و از طریق خود وبسایت جمع آوری می شوند. ژومیو متعهد است که هیچگونه اطلاعاتی در خصوص هویت بازدید کنندگان از وبسایت را جمع آوری نکند، مگر اینکه خود مشتریان نسبت به انتقال چنین اطلاعاتی به وبسایت اقدام کرده باشند (مانند تکمیل فرم تماس با ما و درج مشخصات و شماره تلفن شخصی).  

 لینک های وبسایت ژومیو

برخی از لینک های موجود در وبسایت ژومیو ممکن است در پیوند با وبسایت دیگری باشند و در صورت کلیک کردن روی آن لینک، به وبسایت دیگری منتقل شوید. لطفا توجه نمایید که وبسایت های ثالث در کنترل وبسایت ژومیو نمی باشند و لذا ما کنترلی بر سیاست های حفظ حریم خصوصی آن وبسایت ها نداریم. بنابراین، بررسی و کنترل سیاست حفظ حریم خصوصی وبسایت های ثالث که ممکن است در وبسایت ژومیو دارای لینک باشند، به عهده خود مشتریان و بازدیدکنندگان است. 

کوکی های وبسایت ژومیو

وبسایت ژومیو از کوکی ها برای شخصی سازی تجربه حضور آنلاینتان در این وبسایت کمک می کند. یک کوکی در واقع یک فایل متنی است که توسط سرورهای ژومیو بر روی هارد دیسک کامپیوتر شما ذخیره می گردد. کوکی ها ویروس نیستند و نمیتوانند به اجرا شدن ویروس و یا فایل های مخرب دیگر کمک کنند. این کوکی های ذخیره شما متعلق به شما هستند و کامپیوتر های سرور فقط قابلیت خواندن این فایل ها را دارند.

کوکی ها شامل اطلاعات شخصی شما نیستند، ولی در هنگامی که از وبسایت ژومیو بازدید می کنید، اطلاعاتی در این فایل های کوکی ذخیره می گردند که در مراجعات بعدی شما به وبسایت قابل بازیابی است و سبب می شود بتوانید از اطلاعاتی که قبلا به شکل سفارشی ایجاد کرده اید، استفاده نمایید.

فهرست